www.cvonline.hu
SAP Fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.18.
Jelentkezési határidő: 2016.02.23.
Hirdetés azonosító: 1002144
lejárt

(Baranya)

Pozícióleírás
Baranya megyei partnerünk a nemzetközi Körber csoport második legnagyobb telephelye a világon. Világszerte vezető vállalat a dohányipari technológiák műszaki szolgáltatások és tanácsadás területén.

Ha nemcsak a fejlesztés érdekel, hanem az egyedi gépgyártás is foglalkoztat ezen kívül hosszútávú karrier és fejlődési lehetőséget keresel, jelentkezz mert SAP FEJLESZTŐT keresünk vidám csapatukba.

Feladatok:
- különféle SAP fejlesztések végrehajtása, tesztelése a definiált rendszertervek alapján
- esetleges problémák felderítése, elhárítása
- kapcsolattartás a cég megfelelő szakterületeinek dolgozóival, és külföldi anyavállalat kollégáival
- részvétel közös projektekben a projekttervek alapján

Követelmények
- informatikai trületen szerzett felsőfokú végzettség
- fejlesztői tapasztalat vagy nagyfokú fejlesztői érdeklődés
- tárgyalóképes ANGOL nyelvismeret VAGY tárgyalóképes NÉMET nyelvismeret
- jó kommunikációs készség
- önállóság

Előny:

- SAP PP, PS, MM, esetleg SD modulok ismerete
- ABAP programozói ismeretek

- stabil, megbízható munkakörnyezet ahol mindig tudod mire lehet számítani
- versenyképes fizetés
- utazási lehetőség
- fejlődési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió
Baranya