www.cvonline.hu

SAP fejlesztő szakértő

  • A hirdetés 161 napja lejárt

A MÁV-csoport munkatársat keres

pozícióba.

A MÁV-csoport a folyamatban lévő „KÖZOP-2.5.0-09-11-2015-0001 Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” projekt keretében bevezetésre kerülő SAP, ZAK, TIBCO és IDM rendszerek működtetésére SAP Kompetencia Központot hoz létre.
A többvállalati kialakításban implementálásra kerülő SAP szoftver alábbi komponenseinek használatba vétele történik meg 2017. 01. 01-i éles indulással: projektkezelés (IM, PS), karbantartás (PM), logisztikai modulok (MM, SD), ingatlangazdálkodás (RE-FX), gazdasági (FI, CO, AM), pénzügyi (TR-CM). Vállaltcsoport szinten több éve alkalmazásban lévő modul az emberi erőforrások (HR) komponens.

A munkakör célja:
Az SAP alkalmazások programozása a MÁV-csoportnál alkalmazásban lévő SAP komponensekben, hibák feltárásában és megoldása. Részvétel a működés során felmerülő módosítási, fejlesztési igényekkel kapcsolatos feladatokban.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • Közreműködik a felhasználói programok specifikálásában.
  • Elkészíti/generálja a rendelkezésre álló szoftver fejlesztési eszközökkel a szoftver forráskódját, elkészíti az alkalmazásokat. Elkészíti a rendelkezésre álló szoftver-fejlesztési eszközökkel az alkalmazás riport tervét, kidolgozza a terv alapján a megfelelő algoritmusokat. Dokumentálja az elkészült alkalmazásokat.
  • Elvégzi a megírt forráskód, riport, valamint az alkalmazások fejlesztői tesztelését, dokumentálja a tesztelési tapasztalatokat.
  • Feltárja a problémák, hibák okait, javítja a megírt forráskódot.
  • Követi az alkalmazásokat, karbantartja a megírt forráskódot, biztosítja az alkalmazások üzemeltetéséhez a konzultációt és segítségnyújtást.
  • Közreműködik tesztelési feladatokat definiálásában.
  • Közreműködik az új funkciók előkészítésében.
  • Közreműködik az SAP oldali interface-ek működtetésének felügyeletében.
  • Működteti az érintett modulok rendszer- és programkövetési dokumentációs rendjét, közreműködik az SAP alkalmazások archiválási rendszerének kialakításában.
  • Ellátja a hibakezelést, hibaelhárítást, a fejlesztői tudásbázis karbantartását.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Műszaki/ gazdálkodási/ informatika területen szerzett diploma
  • Speciális szakmai ismeret: SAP programozási ismeret (ABAP, JAVA)
  • Minimálisan szükséges szakmai gyakorlat: 3 év

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás).
  • Szakmai fejlődési lehetőség.
  • Biztos vállalati háttér.

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő