www.cvonline.hu

SAP fejlesztő Ausztriában (Web Dynpro)

  • A hirdetés 385 napja lejárt
Bevezető:
Osztrák partnerünk részére keresünk SAP szakembert fejlesztői területre.
További információk:
Osztrák partnerünk részére keresünk szakembert a következő területre:

SAP ABAP Fejlesztő – Web Dynpro
Hely: Bécs, Graz, Linz

Feladatok:
- Projektmenedzsment
- SAP tanácsadás az ügyfelek számára, javaslatok műszaki megoldásokra
- Műszaki megoldások kidolgozása, végrehajtása
- Üzleti folyamatok optimalizálása, megoldási javaslatok készítése
- Kollégák szakmai kompetenciafejlődésének támogatása

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok
- Befejezett felsőfokú műszaki szakképesítés
- Több éves ABAP fejlesztési tapasztalat (Web Dynpro)
- Kiváló aktív német és angol nyelvtudás
- Magabiztos megjelenés, csapatszellem
- Vezetői képességek, ügyfélközpontúság
- Utazási hajalandóság

Amit a munkaadó kínál:
- multinacionális ügyfélkörnyezet
- kiváló munkahelyi légkör
- Havi bruttó fizetés legalább 3500 Euro képesítéstől és eddigi tapasztalattól függően. 13-14 havi fizetés.

Amennyiben pályázni szeretne, úgy kérjük, küldje el német nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Elvárás

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Kaposvár
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
IT / Informatika