www.cvonline.hu
SAP fejlesztő – Telekom IT NC (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 702204
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • SAP környezetben felmerült fejlesztési igények elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás

  • Programok optimalizálása, módosítása, felmerülő programhibák elemzése, javítása

  • Ismétlődő folyamatok automatizálásának megtervezése, végrehajtása

  • Egyéni riportok létrehozása különböző SAP modulokhoz

  • Interfacek fejlesztése, IDOC hibaelemzés, javítás

  • ALE/EDI integráció támogatása

  • Részvétel globális és regionális projektekben

  • Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Legalább 5 év SAP fejlesztői tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német előny!)

  • SAP Solution Manager fejlesztési tapasztalat

  • SAP ECC modulok átfogó ismerete

  • ABAP/4, SAPscript, Smartform, BADI/BAPI, BDC, ALV, ALE/EDI

Személyi követelmények

  • Kitűnő kommunikációs készség szóban és írásban
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Analitikus gondolkodásmód és rendszerszemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetési és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Jelentkezés   módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy angol nyelvű   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79215

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen