www.cvonline.hu
SAP fejlesztő – Telekom IT (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 825829
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   SAP környezetben felmerült fejlesztési igények   elemzése, a fejlesztés kidolgozása ABAP nyelven, tesztelés és dokumentálás
  •   Programok optimalizálása, módosítása,   felmerülő programhibák elemzése, javítása
  •   Ismétlődő folyamatok automatizálásának   megtervezése, végrehajtása
  •   Egyéni riportok létrehozása különböző SAP   modulokhoz
  •   Interfacek fejlesztése, IDOC hibaelemzés,   javítás -ALE/EDI integráció támogatása
  •   Részvétel globális és regionális projektekben   Igény szerint felmerülő tréningek lebonyolítása

Elvárások

  •   Szakirányú végzettség és/vagy tapasztalat   (ideális nemzetközi, virtuális csapatban)
  •   Tárgyalóképes német és legalább középszintű   angol nyelvtudás írásban és szóban
  •   Legalább 3 év SAP fejlesztői tapasztalat a   következő területeken: ABAP/4, SAPscripot, Smartform, BADI/BAPI, BDC, ALV,   ALE, EDI
  •   SAP ECC modulok átfogó ismerete
  •   Tapasztalat komplex fejlesztési projektekben
  •   SAP Solution Manager fejlesztési tapasztalat előny

Személyi követelmények

  •   Képesség önálló munkavégzésre
  •   kiváló kommunikációs képesség
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Infoparkban

Amit kínálunk

  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81076

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió