www.cvonline.hu

SAP Emberi erőforrás Időgazdálkodási Alkalmazás-tanácsadó

  • A hirdetés 1030 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:
  • Alkalmazástervezés/interfésztervezés a SAP HR Időgazdálkodás modulján belül és rendszeralapú implementációk koordinálása
  • SAP HR Időgazdálkodással kapcsolatos csapatprojektek segítése, tervezése, irányítása és megvalósítása
  • Létező Időgazdálkodási alkalmazások / interfészek folyamatos karbantartása, megfigyelése és fejlesztése
  • A HR osztály tanácsadása és támogatása (Second Level Support)
  • Customizing, és ahol szükséges, modellek és számítási típusok változtatása
  • Tesztelés tervezése, minőségbiztosítás

 Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Csapatmunkára való hajlam, magabiztosság
  • Átfogó eljárás-folyamat szakértelem Személyes időgazdálkodásban
  • A SAP HR Időgazdálkodás customizing mély ismerete, mely magába foglalja
  • (Ösztönző bér komponens tapasztalat, túlóra komponens tapasztalat, pozitív / negatív Időgazdálkodás tapasztalat, erős munkaütemezés szakértelem)
  • Az adaptációs modellek / számítási típusok nagyon erős ismerete
  • Second Level Support tapasztalat
  • Koncepció-tervezés alapvető ismerete
  • Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
  • Alap Microsoft termékek mély ismerete

Amit
kínálunk:

  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • jó munkahelyi atmoszférát és attraktív munkakörnyezetet;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetéseken;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat;
  • teljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet;
  • széles körű béren felüli juttatásokat;

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol