www.cvonline.hu

SAP Emberi erőforrás Időgazdálkodási Alkalmazás tanácsadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 755691

Pozíció leírása / Job description

Egy multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres SAP HR területre.

Feladatok:

- Alkalmazástervezés/interfésztervezés az SAP HR Időgazdálkodás modulján belül
- SAP HR Időgazdálkodással kapcsolatos csapatprojektek segítése, tervezése, irányítása és megvalósítása
- Létező Időgazdálkodási alkalmazások / interfészek folyamatos karbantartása, megfigyelése és fejlesztése
- Customizing, és ahol szükséges, modellek és számítási típusok változtatása
- Tesztelés tervezése, minőségbiztosítás

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Átfogó eljárás-folyamat szakértelem személyes időgazdálkodásban
- Az SAP HR Időgazdálkodás customizing mély ismerete
- Az adaptációs modellek / számítási típusok nagyon erős ismerete
- Koncepció-tervezés alapvető ismerete
- Tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás
- Alap Microsoft termékek mély ismerete
- Csapatmunkára való hajlam, magabiztosság

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
- Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
- Karrierlehetőség, folyamatos továbbképzés és tréningprogramok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a