www.cvonline.hu
SAP Developer/Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 993360
lejárt
FELADAT
  • A Telekom IT SAP rendszereihez kapcsolódó fejlesztési követelmények megvalósítása az SAP ICM (SAP SCS) moduljához kapcsolódóan.
  • Rendszerspecifikációk előállítása ezen követelmények alapján
  • Incidens és problémakezelés a ticketing rendszerből érkező jegyek alapján
  • Ügyféligények analízise és értékelése
  • Programok és interfészek fejlesztése a partner rendszerek felé
  • Rendszerek testreszabása (customizing)
PROFIL
  • Felsőfokú végzettség üzemgazdasági és/vagy IT/műszaki területen
  • Legalább 5 éves szoftverfejlesztői tapasztalat
  • Magabiztos német nyelvtudás
  • ITIL ismerete előny
  • a SAP szoftver alapos ismerete, elsősorban az alábbi vonatkozásokban:
  • koncepció, fejlesztés, customizing a SAP ICM (SAP SCS) modulban
  • ABAP programozás, ABAP Objects ismeretek
  • tapasztalat extra nagyméretű adatbázis táblák kezelésében (performancia)
  • Az SAP bővítési koncepció lehetőségeinek alapos ismerete
  • A határos SAP modulok ismerete: BW, FI, SD, CRM
  • Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
HÁLÓZATI RENDSZERMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Az infokommunikációs piac meghatározó szere...
Magyarország

JAVA ARCHITECT CSOPORTVEZETŐ

Process Manager- Telekom IT TSI SIS (Budapest)