www.cvonline.hu
SAP Developer (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 847340
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Új szoftverigények implementálása vevői igényeknek megfelelően
  • Durva koncepciók átalakítása végrehajtási specifikációkká
  • Modul tesztek készítése és feldolgozása
  • Hibakezelés új kiadás előkészítésekor
  • Ismeretlen és/vagy nem dokumentált rendszer részek elemzése és dokumentálása
  • Rendszerelemzővel konzultáció új követelmények/vevői igények fellépésekor
  • Going-Live forgatókönyvek tervezése (Cut-over tervek)
  • Migrációs koncepciók készítése
  • Teljesítmény tuning konzultáció
  • Rendszerintegrációhoz és automatizációhoz új interfészek készítése

Elvárások

  • MSC vagy BSC diploma IT vagy Master of Science területen
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás, német nyelv előnyt jelent
  • 3 éves szakmai tapasztalat, mint SAP Senior fejlesztő ABAP SD, CS és CO modulokban
  • SOA, XML, Web Dynpro ABAP párbeszéd programozás, teljesítmény tuning, ABAP Dictionary & List Adatátvitel tapasztalat
  • Enhancements and Modifications & Enhancement Framework, adatbázis-frissítés programozás tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77867

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió