www.cvonline.hu

SAP DATA CLEANING SUPPORT (6653)

  • A hirdetés 922 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő- Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég amerikai tulajdonú multinacionális megbízópartnere számára keres – fóti munkavégzéssel – ambiciózus, angolul folyékonyan beszélő munkatársakat az alábbi munkakörbe:
SAP Data Cleaning Support

Feladatok:
•Nemzetközi (német, francia, angol, spanyol) beszállítói partnerekkel történő kapcsolattartás e-mailen, telefonon
•Beszállítói adatok, szállítói költségek egyeztetése
•Vevői számlák ellenőrzése
•Adatrögzítés és -ellenőrzés SAP-ban
•Export ellenőrzések, fizetési határidők és vámszabályok betartása

Elvárások:
•Főiskolai/egyetemi diploma
•Folyékony angol nyelvtudás
•MS Office (kiemelten Excel) erős felhasználói szintű ismerete
•Pontosság
•Jó kapcsolatteremtési és kommunikációs készség
•Ügyfélorientáltság
•Jó csapatjátékos
•Pozitív hozzáállás
•Nyitott, proaktív személyiség
•Jó problémamegoldó készség
•Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
•Versenyképes fizetés
•Modern munkakörnyezet
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy vezető multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye: Fót (céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.

Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 381-1048

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „SAP Data Cleaning”.