www.cvonline.hu

SAP Consultant

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • SAP Solution Managerrel kapcsolatban felmerülő feladatok ellátása (üzleti igények elemzése, megoldási javaslat kidolgozása, változások megtervezése, konfigurációk végrehajtása)
  • SAP ECC integráció tervezése és koordinálása,
  • WEB UI testreszabása,
  • A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása, felülvizsgálata,
  • Projektek szakmai támogatása,
  • Kapcsolattartás az üzemeltető csoportokkal és a felhasználókkal,
  • Fejlesztési specifikációk és ad-hoc riportok létrehozása, hivatalos dokumentációk elkészítése.
Elvárások:
  • Legalább 3 év SAP Solution Manager tanácsadói/üzemeltetői tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • SAP SolMan ITSM és CCM folyamatainak ismerete,
  • SAP Basis modul és interface technológiák (IDOC, FTP, Webservices, RFC) ismerete,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban.
Előny:
  • SAP Solution Manager projekttapasztalat,
  • Német nyelvtudás,
  • ITIL ismeretek,
  • SAP fejlesztői tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Fiatal és barátságos csapat,
  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • Ergonómikus, modern munkakörnyezet.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika