www.cvonline.hu
SAP CCOE szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 831250
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

SAP CCoE Szakértő

Feladatok

  • Online hozzáférés előállítása az SAP képzési dokumentumokhoz és az offline tartalmakhoz
  • Általános SAP kérések feldolgozása a termékek, engedélyeztetés, szolgáltatás és támogatás területén
  • Felhasználói adminisztráció: SAP Supportportal-hoz való hozzáférések és a külső személyzeti felhasználói ID-k (X-User) létesítése és kezelése
  • Rendszer-és felhasználói adatok minőségbiztosítása
  • Engedélyek adminisztrációja
  • Installációs adatok lehívása és kezelése, szerződési és rendszeradatok felülvizsgálata, valamint SAP router adatok kezelése
  • Licensz kulcsok és karbantartási/kezelési tanúsítványok lehívása és elkészítése
  • ARS leltározási adatbank kezelése
  • Szoftvercsomagok lehívása és előállítása
  • SAP portálokon kutatás (Supportportal, Partnerportal, SDN SW Developers Network)

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai, gazdaságinformatikai vagy mérnöki végzettség
  • Középfokú, aktív angol és folyékony német nyelvtudás szóban és írásban
  • További SAP serviceportalok ismerete
  • SAP Supportportal alapos ismerete
  • Service és Support, SAP Solutionmanager, SAP engedélyezés és auditálás területének és a felhasználói interface (SAPGUI) ismerete
  • SAP termékek és alkalmazások, SAP architektúra és technika, SAP képzés és tanácsadás területén általános SAP tudás
  • ARS és MS Office termékek alapos ismerete
  • csapatjátékos
  • önálló és kezdeményező
  • felhasználó orientált munkavégzés
  • összetett feladatok iránti érdeklődés

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió