www.cvonline.hu

SAP BW üzemeltető

  • A hirdetés 613 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • A banki adattárház üzemeltetési támogatása (adatátvétel és adat-transzformációk, riportok definiálása, jogosultsági beállítások intézése);
  • Részvétel a banki és csoportszintű controlling infrastruktúra IT és módszertani fejlesztésében;
  • Szakmai elemző területek adatigényének kiszolgálása és IT támogatása;
  • Adatpiachoz kapcsolódó üzemeltetési feladatok – adattisztítás.

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász/gazdasági informatikus/informatikai végzettség;
  • Szakmai angol nyelv középfokú ismerete (szóban és írásban);
  • Strukturált gondolkodás, képesség a precíz és önálló munkavégzésre;
  • Rugalmasság, jó terhelhetőség;
  • Irodai programok (Excel, VBA);
  • Legalább 3 éves BW üzemeltetői tapasztalat.

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerek ismerete;
  • Adatbázis kezelési (MsSQL: SSIS, SSAS) és adattárház üzemeltetési ismeretek (SAP BW);
  • Multidimenzionális adatbázis fejlesztésében szerzett tapasztalat (IBM Cognos TM1);
  • Releváns munkatapasztalat.

Jelentkezési határidő: 2016. április 13.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol