www.cvonline.hu

SAP BW szakértő (HR kontrolling terület)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2014.02.21.
Hirdetés azonosító: 730623

Feladatok:

- R3-as és BW-s fejlesztési feladatok kezdeményezése, koordinálása,
- tesztelések elvégzése, többi felhasználó támogatása tesztelésben
-Felhasználói oktatások tartása
- KSZK riport és tesztelés
- Felhasználói/üzleti leírások készítése jelenlegi riportokhoz, infotípusokhoz
- Felhasználói riportigényeinek és jelenlegi riport használati gyakorlatának felmérése, ez alapján javaslat megfogalmazása, fejlesztések kezdeményezése
- BW riportok készítése
- BW verzióváltáshoz kapcsolódó tesztelési feladatok elvégzése
- BW-n alapuló tervező rendszerrel kapcsolatos üzemeltetései feladatok ellátása (háttértáblák kezelése), fejlesztési igények koordinálása, tesztelés támogatása
- Javaslatot dolgoz ki a standard HR kontrolling riportok BW-re történő implementálására, a rutin riporting feladatokra fordított munkaidő csökkentése céljából
- Eseti jelleggel Excel makro programozási feladatok (bonyolult kalkulációk elvégzése, űrlapok szerkesztése)

Elvárások:

- Egyetemi vagy főiskolai gazdasági végzettség
- SAP HR modulok professzionális,kulcsfelhasználói ismerete,
- Legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat, preferáltan HR kontrolling területén
- MS Office kiváló felhasználói alkalmazása, különös tekintettel az Excelre
- Precíz, önálló munkavégzés
- Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- nemzetközi környezet
- stabil vállalati kultúra
- hosszú távú fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a