www.cvonline.hu

SAP Business One Specialista

  • A hirdetés 849 napja lejárt

 A Celitron Medical Technologies Kft. kiváló minőségű sterilizáló gépeket fejlesztő és gyártó cég, orvosi és kórházi hulladékkezelési technológia piacán kíván globálisan növekedni új megoldások kifejlesztésével.

Növekedési céljaink elérése érdekében, új munkaerőt keresünk SAP Business One Specialista pozícióba.

Feladatok

  • SAP Business One felhasználók teljes körű támogatása
  • Az adatbázis-kezeléssel kapcsolatos hibakeresés, és megoldási javaslatok készítése
  • Részvétel a rendszertervezés és szervezés folyamataiban
  • Vállalaton belüli oktatás

Elvárások

  • Legalább 3 év tapasztalat SAP Business One rendszerek fejlesztésében és támogatásában
  • SQL ismeret
  • Office 365; Windows Server 2012 R2 ismerete
  • Csapatmunka és kiváló kommunikációs készség
  • Önállóság, proaktivitás, jó problémamegoldó képesség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Műszaki ismeretek

Előnyök

  • Nemzetközi gyártási környezetben szerzett tapasztalat
  • Hálózati és CISCO ismeretek
  • Microsoft vizsgák megléte

Munkavégzés helye: Vác

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció, valamint bérigény feltüntetésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol