www.cvonline.hu
SAP Business One Specialista
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.27.
Hirdetés azonosító: 933130
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
SAP BUSINESS ONE TANÁCSADÓT keresünk nemzetközi partnerünk számára.

Feladatok:
- SAP Business One felhasználók teljes körű támogatása
- Az adatbázis-kezeléssel kapcsolatos hibakeresés, és megoldási javaslatok készítése
- Best practice tervezése és megvalósítása
- Részvétel a rendszertervezés és szervezés folyamataiban
- A magyarországi és a külföldi kollégák oktatása majd a riporting rendszer fejlesztése
- Utazás a környező országokba -(CE régióban)

Követelmények
- Legalább 3 év tapasztalat SAP Business One rendszerek fejlesztésében és támogatásában
- SQL ismeret
- Csapatmunka és kiváló kommunikációs készség
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret

- Versenyképes jövedelem
- Egyéb juttatások
- Professzionális csapat
- Multinacionális környezet
- Utazási lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió