www.cvonline.hu

SAP Business One (IT) Tanácsadó

  • A hirdetés 718 napja lejárt

Cégünk az Link megjelenítése, Magyarország egyik meghatározó SAP Business One rendszer forgalmazója és tanácsadója. Jelenleg bővülő, lelkes csapatunkba keressük új munkatársunkat

Munkakörbe.

Feladatok:

Bevezetési és fejlesztési projektekben tanácsadóként való részt vétel, a részére kijelölt végfelhasználók teljes körű kiszolgálása, a gondozásra kijelölt szoftver(ek) kereskedelmének elősegítése, ezen belül:

  • SAP Business One tervezés és fejlesztés
  • SAP Business One támogatás
  • komplex és teljes körű tanácsadási részvétel projektekben, tapasztalati szintnek megfelelően
  • szoftver értékesítésének támogatása

Elvárás:

  • felsőfokú informatikai vagy gazdasági végzettség
  • gyors gondolkodásmód
  • erős elemzői és problémamegoldó képesség
  • együttműködő, rugalmas, csapatjátékos személyiség
  • nyitottság az újdonságok iránt
  • önálló és megbízható munkavégzés,
  • terhelhetőség
  • pénzügyi és számviteli alapismeretek

Előnyt jelent:

  • ERP rendszerek területén szerzett tapasztalat
  • ERP rendszerek ismerete

Ami kínálunk:

  • biztos havi jövedelmi csomag + bonusz + telefon + laptop (emberközpontú munkahely)
  • változatos munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Dabas és Budapest

Ha szeretne jelentkezni a pozícióra, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő