www.cvonline.hu

SAP Business Objects tanácsadó

  • A hirdetés 300 napja lejárt

Partnerünk a hazai piac egyik elismert informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozása.

Pozíció azonosító: B48SAPBOt

Kategória: Informatika, IT Szoftverfejlesztés

Szükséges nyelvtudás: Angol - felsőfok, Angol - középfok, Angol - tárgyalási

Munkavégzés helye: Budapest - XIII. Kerület

Feladatok

  • BusinessObjects BI rendszer tanácsadással kapcsolatos feladatok
  • Bevezetés előtti folyamatfelmérés és tanácsadás
  • Rendszer testre szabása, paraméterezése, customizing feladatok
  • Projektekben való aktív részvétel (technikai és üzleti szinten)
  • Ügyfelek felé technikai tanácsadás (support tevékenység)
  • Problémakezelés
  • Üzleti tanácsadás

Elvárások

  • Business Objects tanácsadói területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat vagy a rendszer alapos felhasználói ismerete (superuser/keyuser);
  • Szakirányú felsõfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó csapatjátékos;
  • Motiváció új technológiák elsajátítására
  • Tanácsadói készségek

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Stabil munkahely, hosszú távú lehetőség
  • Angol és német nyelvi képzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Jól megközelíthető, modern iroda
  • Kávé, fagyi, játékszoba, relax-szoba
  • Bringabarát munkahely

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol