www.cvonline.hu

SAP Business Connector (SAP BC) Csoportvezető

Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Magas szintű teljes támogatás nyújtása (SAP BC)
  • Csoporttagok irányítása, képzése, motiválása
  • Különböző belső és külső projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás külső/belső ügyfelekkel és a kapcsolódó csoportokkal
  • Ügyfélfolyamatok betartása csoporton belül
Követelmények:
  • KIZÁRÓLAG OLYAN PÁLYÁZÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK, AKIK RENDELKEZNEK SAP BUSINESS CONNECTOR (SAP BC) TECHNOLÓGIAI TAPASZTALATTAL!
  • Felsőfokú végzettség vagy több évnyi releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • ITIL Minősítés
Előny:
  • Csoportvezetői vagy helyettesi tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • fiatal és dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest