www.cvonline.hu
SAP Business Analyst (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 719630
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • - Folyamatos kapcsolattartás az ügyféllel és a fejlesztői csapattal
  • - A vevő igényeinek megfelelően új szoftver követelmények elemzése és IT tervezése
  • - Konzultálás az vevőkkel, új vevői igények fellépésekor/vevői követelmény konzultálás
  • - Együttműködés az ügyfelekkel és fejlesztési csapattal a leghatékonyabb megoldásért
  • - Új szoftver követelmények átvitele a fejlesztő csapatba
  • - Költségbecslések készítése vevői igényekről
  • - Rendszer tesztek létrehozásának és feldolgozásának támogatása
  • - Rendszer teszt és felhasználó elfogadás fázisok támogatása (tesztelő támogatás, hibák értékelése)
  • - Alkalmazás specifikus dokumentumok létrehozása

Elvárások

  • - MSC vagy BSC diploma informatikai területen vagy Master of Science
  • - Legalább középfokú német es angol nyelvtudás
  • - 4 éves releváns tapasztalat (követelmény gyűjtése és elemzése, SAP tanácsadóként)
  • - Felhasználói SAP szoftver ismeret
  • - Követelményelemzési módszerekben szerzett tapasztalat
  • - Felhasználói szintű SAP fejlesztési folyamat ismeret
  • - Alapvető modellezési nyelvek (pl. UML) ismerete

Előny

  • - ABAP ás CS/CO modulok ismerete
  • - SAP interfész technológia (ALE, IDOC, XML) ismerete

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az   Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes   szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 77855

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió