www.cvonline.hu
SAP BO Reporting Specialist (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 842894
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részvétel rendszeres és ad-hoc KPI és minőségriportok készítésében.
  • Belső CHM, INM, CFG riportok készítése a T-Systems Management részére.
  • A riportok tervezése, ütemezése, módosítások végrehajtása, igény esetén véleményezése.
  • Riportok igény szerinti migrálása.
  • Egyeztetés a német szakcsoportokkal, a felmerült kérdések megválaszolása.
  • Projektmunkában való részvétel, projektek adminisztrációjával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Részvétel a belső ügyfelek minőség- és elégedettségmérésében, a visszajelzések feldolgozásában és fejlesztési folyamatokban.
  • Részvétel a riporting folyamatleírás fejlesztésében és a munkautasítások elkészítésében.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc)
  • Aktív, felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás.
  • SAP-BO tool és Service Center ismerete. SM9 ismeret előny.
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, magas szintű Excel ismeret.
  • Képesség mind önálló, mind csoportos munkavégzésre.
  • Precizitás, megbízhatóság.
  • Proaktivitás.

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81485

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen