www.cvonline.hu
SAP BO Reporting Specialist (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.10.25.
Hirdetés azonosító: 859219
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Részvétel rendszeresen ismétlődő és ad-hoc KPI és minőségriportok szervezésében és végrehajtásában
  • Belső riportok készítése az ITIL és ICTO folyamatok alapján
  • A riportok kezelése a teljes életciklus során (tervezés, szerkesztés, rendszeres módosítások, dokumentáció, ütemezés, véleményezés, felmerült kérdések megválaszolása)
  • Projektmunkában való részvétel, projektek adminisztrációjával kapcsolatos feladatok elvégzése
  • A belső ügyfelek minőség- és elégedettségméréséhez, a visszajelzések feldolgozásához és a javítást szolgáló rendszerek működtetéséhez való hozzájárulás
  • A munka szakmai dokumentációja

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (BSc vagy MSc)
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete, különösen az Excel alapos ismeret
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Képesség mind önálló, mind csoportos munkavégzésre
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Proaktivitás

Előny

  • Aktív felsőfokú német nyelvtudás
  • ITIL tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 79320

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió