www.cvonline.hu
SAP BI Tanácsadó (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 845105
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Extraktorok programozása forrás oldalon, ABAP nyelv haladó szintű ismerete
  • BI adatmodell fejlesztés adatforrástól a riportokig
  • Riportok készítése Query designerrel, valamint Business Objects eszközök átfogó ismerete (WEBI, Analysis for Office)
  • Adatmodell hibák feltárása, routing kezelések, javítások, adattöltés folyamatláncokkal

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás (német előny)
  • 3-5 éves SAP BI üzemi tapasztalat, beleértve: ABAP programozás
  • Extraktorok programozása ( adatok kinyerése a forrásrendszerekből )
  • SOA - Business Intelligence / Business Information Warehouse (BI/BW)
  • Riportok készítése
  • Adott esetben HR- folyamatok ismerete, SAP modulok alapismerete : FI / CO / SD / MM / SolMan /
  • ( Alap-) ismeretek Design SAP Workflow-ban
  • Job Management  (Általános / Data Hub / One.ERP )
  • Hibaanalízis eljárások módszereinek ismerete
  • Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége
  • Rugalmas munkaidő
  • Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján:81552

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió