www.cvonline.hu

SAP BC Üzemeltető és Tanácsadó

  • A hirdetés 765 napja lejárt

Budapesti IT Outsourcing Partnerünk csapatába keresünk

SAP BC Üzemeltető és Tanácsadó munkatársat!

Feladatok

  • Ügyfelek SAP rendszereinek bázis üzemeltetése (monitorozás, problémakezelés, performancia optimalizálás, nyomtatás támogatás, interfészek karbantartása, rendszermásolások végrehajtása, javítócsomagok implementálása)
  • SAP és egyéb adatbázisok üzemeltetése (monitorozás, problémakezelés, performancia optimalizálás, javítócsomagok implementálása)
  • Kapcsolattartás üzemeltető csoportokkal, felhasználók megbízottjaival, tanácsadókkal, fejlesztőkkel
  • SAP projektek bázisos támogatása
  • Migrációs projektekben való aktív részvétel, tervezéstől a kivitelezésig
  • Szakmai egyeztetéseken való részvétel
  • Munkaidőn túli készenlét ellátása
  • Dokumentálás

Elvárások

  • SAP Basis adminisztrációs ismeretek
  • Feladatkör betöltéséhez szükséges operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete. (Windows, RHEL, SLES, HPUX, AIX)
  • Solution Manager ismeret
  • Legalább egy adatbázis kezelő üzemeltetői szintű ismerete (Oracle, MSSQL, DB2)
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód
  • 4-6 éves SAP üzemeltetési gyakorlat
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előny

  • SAP tanúsítványok megléte (SAP Technical Counsultant certifikáció)
  • Üzemeltetői tapasztalat
  • Migrációs tapasztalat, modul ill. HANA ismeret
  • Mentési rendszer ismerete (TSM, HP DataProtector, Networker)
  • Kapcsolódó szkriptnyelv(ek) ismerete

Képességek, készségek

  • Pontosság, precíz munkavégzés
  • Nagyfokú önállóság

Személyiségjegyek

  • Határozott-, diszkrét-, udvarias-, ügyfél centrikus magatartást várunk el a munkavégzése során
  • Konfliktustűrő és - kezelő képesség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • A feladat ellátáshoz az ügyfél centrikus gondolkodásmód elengedhetetlen

Amit kínálunk / Juttatások

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogatott folyamatos képzési lehetőség (minősítést adó vizsgák esetén 3 hónap próbaidő lejárta után)

Munkavégzés helye és jellege: Budapest, teljes munkaidő, napi 8 órában.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el az önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol