www.cvonline.hu
SAP Bázis Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 831224
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnerünk számára keresünk új munkatársat, hosszú távú budapesti munkavégzésre az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az SAP belső folyamatait és technikai környezetét érintő eseti és állandó elemzések, megoldási forgatókönyvek készítése és végrehajtásának koordinálása
  • A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata
  • Jogosultsági és archiválási koncepció felállítása, működtetése, konszolidációja
  • Standard működtetési folyamatok kidolgozása, interface karbantartás, harmonizáció, interface megállapodások létrehozása, egységes titkosítási rendszer felállítása
  • Vészforgatókönyvek elkészítése és azok naprakészen tartása, projektek szakmai támogatása
  • Összetett struktúrák tervezése és üzemeltetése, SAP Early Watch Riportok elemzése és értékelése, cselekvési terv létrehozása
  • Biztonsági auditokban való aktív közreműködés/részvétel, beleértve a szükséges intézkedések irányítását, nyomon követését
  • SAP rendszerek és adatbázisainak üzemeltetése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, informatikai előny
  • Tárgyalási szintű angol és középszintű német nyelvtudás
  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat
  • SAP Basis és Oracle adminisztráció alapos ismerete
  • Windows és Unix operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete

Előnyt jelent

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • SAP Solution Manager ismerete

Kategória
IT / Informatika
Régió