www.cvonline.hu

SAP bázis rendszermérnök

  • A hirdetés 230 napja lejárt

A MÁV-csoport munkatársat keres

pozícióra.

A MÁV-csoport a folyamatban lévő „KÖZOP-2.5.0-09-11-2015-0001 Infrastruktúra és gördülő állomány karbantartó szoftver, valamint IT alkalmazás konszolidáció” projekt keretében bevezetésre kerülő SAP, ZAK, TIBCO és IDM rendszerek működtetésére SAP Kompetencia Központot hoz létre.

A többvállalati kialakításban implementálásra kerülő SAP szoftver alábbi komponenseinek használatba vétele történik meg 2017. 01. 01-i éles indulással: projektkezelés (IM, PS), karbantartás (PM), logisztikai modulok (MM, SD), ingatlangazdálkodás (RE-FX), gazdasági (FI, CO, AM), pénzügyi (TR-CM). Vállaltcsoport szinten több éve alkalmazásban lévő modul az emberi erőforrások (HR) komponens.

A munkakört jellemző fő feladatok:

  • SAP bázis infrastruktúra környezet üzemeltetése SLES platformon, a környezet monitorozása, a folyamatos, problémamentes működés biztosítása.
  • Az észlelt hibák kezelése, elhárítása, megelőzése.
  • Technológia és üzemeltetési dokumentációk készítése, karbantartása.
  • Rendszermigrációk, rendszerfrissítések megtervezése, lebonyolítása.
  • Kapcsolattartás az ügyféllel, a technikai supporttal és a platform, illetve alkalmazás üzemeltetőkkel.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalat nagyvállalati környezetben SAP bázis üzemeltetésben
  • Szakirányú főiskolai, egyetemi végzettség ( diploma megléte )
  • Enterprise Linux operációs rendszer magas szintű ismerete
  • VMware virtualizációs technológia ismerete
  • Hálózati szolgáltatások ismerete nagyvállalati környezetben ( DHCP, DNS, ARP, VPN, RDP, SSH )
  • Nagy rendelkezésre állást biztosító IT technológiák ismerete ( HA, clusterware, load balance )
  • MS Office 201x (Outlook, Excel, Word, PowerPoint, Visio ), MS Project felhasználói ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség, strukturált, rendszerszemléletű gondolkodásmód.
  • Magas szintű dokumentálási képesség, alaposság és pontosság
  • Nyelvtudás: angol középfok (IT szakmai)
  • Csapatmunka, nyitottság, együttműködési készség, terhelhetőség.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • SUSE CLA, CLP minősítés, SLES12 magas szintű ismerete
  • Cisco UCS adatközponti eszközök, szerverek, valamint NetApp storage hardverek üzemeltetésében és menedzselésében szerzett tapasztalat
  • Sybase DBA üzemeltetési tapasztalat
  • Architektúra tervezési tapasztalat
  • ITIL ismeretek
  • Rendszerfelügyelet, monitoring rendszerismeret

Amit a cég kínál:

  • Vonzó juttatási csomag (cafeteria, étkezési hozzájárulás)
  • Biztos vállalati háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest I. kerület

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a Jelentkezés gombra kattintva. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol