www.cvonline.hu
SAP Bázis Adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Régió: Baranya
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.09.03.
Hirdetés azonosító: 1073844
lejárt

Pécsi partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • SAP rendszerek adminisztrációja, konfigurálása és felügyelete
  • Adatbázisrendszerek (Oracle) frissítése
  • Elemzés és problémamegoldás a hibaelhárítási folyamat során
  • Telephelyen lévő és telephelyen kívüli felhasználók támogatása
  • Linux szerver rendszerek adminisztrációja
  • Rendszerek monitorozása és felügyelete
  • Feladatok végrehajtása SAN, Storage, Backup területen
  • Problémaelemzés működés közben, kommunikáció az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Többéves gyakorlati tapasztalat SAP bázis adminisztrátorként
  • Releváns (szakirányú) felsőfokú végzettség
  • Szolgáltatás-orientáltság, elemző készség, csapatmunka, valamint magas fokú motiváció, megbízhatóság és rugalmasság
  • Kiváló logikai készség
  • Önálló és folyamatos tanulási hajlandóság
  • Csapatjátékos, csapatmunka a korszerű együttműködési eszközök használatával
  • Német és angol nyelvismeret (legalább egy nyelv magabiztos ismerete, a másik fejleszthető)
  • Utazási hajlandóság
  • Telefonügyelet vállalása

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.