www.cvonline.hu

SAP Bázis Adminisztrátor

  • A hirdetés 362 napja lejárt

Magyarország piacvezető, német tulajdonú multinacionális vállalata keres újonnan induló csapatába Cloud alapú projektekre SAP Bázis Adminisztrátor kollégákat.

Pozíció azonosító: B39BA

Kategória: Informatika, IT Támogatás, Adminisztrátor

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • SAP fejlesztési környezet működtetése
  • SAP fejlesztési koncepciók létrehozása/alakítása
  • Új technológiák/szoftverek értékelése
  • Automatizáció javítása
  • Technikai és operatív feladatok követése és feldolgozása a vevő igényeinek megfelelően

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Bázis adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • SAP NetWeaver technológia ismerete (WebAS ABAP / Java)
  • Adatbázis adminisztráció ismerete
  • Jártasság SAP user adminisztrációban, szoftver logisztikában, valamint teljesítmény-optimalizálásban
  • Folyékony angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)
  • Ügyfél- és szolgáltatás orientált szemléletmód

Előny:

  • 24/7 műszak vállalása
  • Felhő alapú technológiák ismerete (főleg HANA)
  • gyors analizációs készség

Amit kínálunk:

  • Magyarországon egyedülálló és innovatív projektekben való részvétel
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol