www.cvonline.hu
SAP Basis üzemeltetési vezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.02.
Jelentkezési határidő: 2015.02.05.
Hirdetés azonosító: 818554
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

SAP Basis üzemeltetés vezető

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra

Feladatok:

  • Közreműködik üzemeltetési stratégia, a fejlesztési tervek kialakításában.
  • Irányítja az informatikai alkalmazások (SAP BC, és technikai modulok) üzemeltetését, a résztvevő erőforrások - külső, belső, emberi és pénzügyi - tervezését.
  • Részt vállal a szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában.
  • Biztosítja és irányítja a felhasználók megfelelő támogatását, hibakezelést és problémamegoldást.  Javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében.
  • Biztosítja a területén az Üzletfolytonosság elsődleges szerepét, az ezekre való felkészülés szakmai kontrollját és végrehajtását.

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági-informatikai végzettség (Msc és/vagy Bsc)
  • Min. 5 év SAP bázis szakmai tapasztalat
  • Min. 1 év SAP team vezetői, vagy SAP BC projektvezetői tapasztalat
  • Átfogó hardver és szoftver, valamint SAP rendszerek és SAP támogatási folyamatok  ismerete
  • SAP által támogatott adatbázisok mély szakértői ismerete.
  • ITIL és/vagy RunSAP alapismeretek és/vagy informatikai üzemeltetési tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Team vezetés késsége

Előnyök

  • Problémamegoldás, kreativitás,
  • Terhelhetőség, és felelősség vállalás
  • Szervezőkészség és precizitás

Kategória
IT / Informatika
Régió