www.cvonline.hu
SAP Basis üzemeltetés vezető
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.14.
Hirdetés azonosító: 896529
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nagyvállalati partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére:

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra

Feladatok

  • Közreműködik üzemeltetési stratégia, a fejlesztési tervek kialakításában

  • Irányítja az informatikai alkalmazások (SAP BC, és technikai modulok) üzemeltetését, a résztvevő erőforrások - külső, belső, emberi és pénzügyi - tervezését

  • Részt vállal a szállítók versenyeztetésében, szakmai kiválasztásukban és az együttműködés feltételeinek meghatározásában

  • Biztosítja és irányítja a felhasználók megfelelő támogatását, hibakezelést és problémamegoldást. Javaslatokat tesz a hibakezelési folyamatok javítása érdekében

  • Biztosítja a területén az Üzletfolytonosság elsődleges szerepét, az ezekre való felkészülés szakmai kontrollját és végrehajtását
  • Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy gazdasági-informatikai végzettség (Msc és/vagy Bsc)

  • Min. 5 év SAP bázis szakmai tapasztalat

  • Min. 1 év SAP team vezetői, vagy SAP BC projektvezetői tapasztalat

  • Átfogó hardver és szoftver, valamint SAP rendszerek és SAP támogatási folyamatok ismerete

  • SAP által támogatott adatbázisok mély szakértői ismerete

  • ITIL és/vagy RunSAP alapismeretek és/vagy informatikai üzemeltetési tapasztalat

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Önálló munkavégzés készsége

  • Team vezetés készsége

  • Előnyök

  • Problémamegoldás, kreativitás

  • Terhelhetőség, és felelősség vállalás

  • Szervezőkészség és precizitás

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió