www.cvonline.hu
SAP Basis Tanácsadó
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.09.29.
Jelentkezési határidő: 2015.09.23.
Hirdetés azonosító: 946891
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi informatikai partnerünk számára keresünk új munkatársakat hosszú távú, budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az SAP belső folyamatait és technikai környezetét érintő eseti és állandó elemzések, megoldási forgatókönyvek készítése és végrehajtásának koordinálása

  • A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata

  • Jogosultsági és archiválási koncepció felállítása, működtetése, konszolidációja

  • Standard működtetési folyamatok kidolgozása, interface karbantartás, harmonizáció, interface megállapodások létrehozása, egységes titkosítási rendszer felállítása

  • Vészforgatókönyvek elkészítése és azok naprakészen tartása, projektek szakmai támogatása

  • Összetett struktúrák tervezése és üzemeltetése, SAP Early Watch Riportok elemzése és értékelése, cselekvési terv létrehozása

  • Biztonsági auditokban való aktív közreműködés/részvétel, beleértve a szükséges intézkedések irányítását, nyomon követését

  • SAP rendszerek és adatbázisainak üzemeltetése
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, informatikai előny

  • Tárgyalási szintű angol és középszintű német nyelvtudás

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

  • SAP Basis és Oracle adminisztráció alapos ismerete

  • Windows és Unix operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete

  • Előnyök

  • Tárgyalóképes német nyelvtudás

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió