www.cvonline.hu
SAP Basis Consultant (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 702102
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Az SAP belső folyamatait és technikai környezetét érintő eseti és állandó elemzések, megoldási forgatókönyvek készítése és végrehajtásának koordinálása

 - A SAP környezetben végzett változtatások műszaki tesztelése, optimalizálása és azok kockázati felülvizsgálata

 - Jogosultsági és archiválási koncepció felállítása, működtetése, konszolidációja

 - Standard működtetési folyamatok kidolgozása, interface karbantartás, harmonizáció, interface megállapodások létrehozása, egységes titkosítási rendszer felállítása

 - Vészforgatókönyvek elkészítése és azok naprakészen tartása, projektek szakmai támogatása

 - Összetett struktúrák tervezése és üzemeltetése, SAP Early Watch Riportok elemzése és értékelése, cselekvési terv létrehozása

 - Biztonsági auditokban való aktív közreműködés/részvétel, beleértve a szükséges intézkedések irányítását, nyomon követését

 - SAP rendszerek és adatbázisainak üzemeltetése

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, informatikai előny

 - Tárgyalási szintű angol és középszintű német nyelvtudás

 - Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat

 - SAP Basis és Oracle adminisztráció alapos ismerete

 - Windows és Unix operációs rendszerek emelt szintű felhasználói ismerete

Előny:

 - Tárgyalóképes német nyelvtudás

 - SAP Solution Manager ismerete

Amit kínálunk

 - Versenyképes fizetési és juttatási csomag

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonómikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy részletes magyar vagy német/angol nyelvű szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

“Állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76727

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió