www.cvonline.hu
SAP Basis adminisztrátor
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.04.
Hirdetés azonosító: 1031879
IT SERVICES FEJLÉC

Partnercégünk számára keresünk SAP Basis adminisztrátort

Feladatok

  • A Telekom IT SAP rendszereihez kapcsolódó fejlesztési követelmények SAP Bázis vonatkozású analízise és realizálása.
  • Rendszerspecifikációk előállítása ezen követelményekhez.
  • SAP Bázist érintő problémák és incidensek önálló feldolgozása és megoldása (ticket kezelés),
  • Kommunikációt a belső ügyfelekkel és a jegykezelésben érintett további szereplőkkel.
  • A SAP Bázis postafiókba érkező kérdések, kérések önálló feldolgozása, megválaszolása
  • SAP rendszerek üzembehelyezésének támogatása, esetenként on call szolgálat (hétvégi is) vállalásával
  • Felhasználók adminisztrációja és a rendszerek technikai monitorozása
  • Elvárások

  • Felsőfokú végzettség üzemgazdasági és/vagy műszaki területen
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP Solution Manager és ITIL-ismeretek
  • Tapasztalat SAP területen:
  • SAP Basis, SAP Netweaver, SAP Web Application Server
  • Interfésztechnológiák (File, Batch Input, RFC, ALE, HTTP, Web Services. usw.)
  • ABAP, ABAP Objects valamint Customizing és Transportmanagement
  • Jogosultságkezelési koncepciók és PFCG jogosultság szerepkörök
  • SAP ERP, SAP CRM, SAP BW, SAP IS-T modulok SAP Bázis specifikumainak vonatkozásában
  • Amit ajánlunk

  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió