www.cvonline.hu
SAP Basis Administrator (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 942743
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • A Telekom IT SAP rendszereihez kapcsolódó fejlesztési követelmények SAP Bázis vonatkozású analízise és realizálása
  • Rendszerspecifikációk előállítása ezen követelményekhez
  • SAP Bázist érintő problémák és incidensek önálló feldolgozása és megoldása (ticket kezelés)
  • Kommunikáció a belső ügyfelekkel és a jegykezelésben érintett további szereplőkkel
  • A SAP Bázis postafiókba érkező kérdések, kérések önálló feldolgozása, megválaszolása
  • SAP rendszerek üzembehelyezésének támogatása, esetenként on call szolgálat (hétvégi is) vállalásával
  • Felhasználók adminisztrációja és a rendszerek technikai monitorozása

  • Felsőfokú végzettség üzemgazdasági és/vagy műszaki területen
  • Erős német nyelvtudás szóban és írásban
  • Legalább 5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • SAP Solution Manager és ITIL-ismeretek
  • Tapasztalat SAP területen:
  • SAP Basis, SAP Netweaver, SAP Web Application Server
  • Interfésztechnológiák (File, Batch Input, RFC, ALE, HTTP, Web Services, stb.)
  • ABAP, ABAP Objects valamint Customizing és Transportmanagement
  • Jogosultságkezelési koncepciók és PFCG jogosultság szerepkörök
  • SAP ERP, SAP CRM, SAP BW, SAP IS-T modulok SAP Bázis specifikumainak vonatkozásában

Személyiségbeli követelmények:

  • Erős analitikus szemlélet, proaktív, önálló problémakezelés képessége
  • Hatékony részvétel a csapatmunkában, feladatok önálló megoldása
  • Gyors betanulás képessége a releváns SAP rendszerek dokumentációinak, valamint a rendszerek önálló tanulmányozása által

Fiatal és barátságos csapat
Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
Ergonomikus, modern munkakörnyezet

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs