www.cvonline.hu

SAP Adminisztrátort (DIÁKMUNKA)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 999661

Győri partnerünk részére keresünk aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diákot.
Feladatok:

  • adatok rögzítése SAP rendszerbe

Elvárások:
  • betöltött 18.életév, aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte

Juttatások:
  • hosszútávú biztos munkalehetőség, bruttó 620 Ft-os órabér,

Előnyök:
  • nyelvtudás, mérnök hallgatói státusz

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését küldjön egy fényképes önéletrajzot az hirdetésben szereplő email címre.

Munkavégzés helye:
  • Győr