www.cvonline.hu

SAP Adminisztrátor (Referencia szám: RV-1145)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.04.11.
Hirdetés azonosító: 907704

Feladatok:

-Beérkező rendelések adatrögzítése SAP rendszerben

-Esetleges egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

-Felhasználói szintű SAP ismeret

-Középfokú végzettség

-Büntetlen előélet

-Angol nyelv minimális ismerete

A munkáltató ajánlata:

-Stabil, biztos munkahely

-Munkaidő: H-P 8.30-17.00

A munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budapesti székhelyű csatlakozó- és rendezőrendszereket gyártó Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (SAP adminisztrátor) és a pozícióhoz tartozó RV-1145-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Lengyel Katánál a 06-1/210-90-45-ös telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő