Biztos háttérrel rendelkező, nemzetközi gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

SAP Adminisztrátor

(HF 9-6559)

pozícióba.

(Komárom- Esztergom megye)

Feladat:

  • Riportok, kimutatások készítése, adatok szolgáltatása,
  • A törzsadatok kezelése, módosítása, újak készítése,
  • Felhasználói hozzáférések biztosítása,
  • Szervezeti egységekkel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett min. 1 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, dinamikus környezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Komárom- Esztergom megye, (Budapestről is bejárható távolság)
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6559” referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator