www.cvonline.hu

SAP ABAP Junior / Senior Fejlesztő

  • A hirdetés 747 napja lejárt

Multinacionális (FMCG) gyártó vállalat budapesti székhelyére keresünk jelölteket a következő pozícióba:

SAP ABAP Junior/Senior Fejlesztő

Az új munkatárs feladatai:

  • Alkalmazásfejlesztések SAP ABAP környezetben;
  • Részvétel modulfejlesztésben-/támogatásban;
  • Meglévő SAP folyamatok és programok optimalizálása;
  • Részvétel hazai és nemzetközi projektekben;
  • Specifikációk, technikai dokumentációk készítése stb.

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettségek, tapasztalatok és ismeretek:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Min. 2 -3 éves releváns ABAP fejlesztői tapasztalat (junior és senior kollégák jelentkezését is várjuk!)
  • Anyanyelvi magyar- és magabiztos angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Spanyol és/vagy francia nyelvi és kulturális ismeretek megléte
  • További idegen nyelv(ek) ismerete

Az ideális pályázó:

  • Rendszerszemlélet, komplex gondolkodás, pro-aktivitás
  • Kiváló problémamegoldás, határozottság
  • Mobilitás, terhelhetőség, rugalmasság jellemzi

Munkavégzés helye:

  • Dél-Budapest
Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol