www.cvonline.hu

SAP ABAP HR developer

  • A hirdetés 571 napja lejárt

Multinacionális gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

SAP ABAP Developer

Feladatok:

  • SAP HR alkalmazások tervezése és létrehozása;
  • SAP HR környezetű szervezeti projektek segítése, tervezése és karbantartása;
  • Meglévő SAP HR alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése;
  • A HR osztály támogatása és tanácsadás (Second Level support);
  • Rendszeralapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése;
  • Teszttervezés /szakértőcsoport/projektmenedzsment/tesztelési támogatásbeli részvétel.

Elvárások:

  • Legalább 2 év tapasztalat SAP HR környezetű alkalmazásfejlesztésben;
  • Kiterjedt SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem;
  • Kiterjedt WebDynpro ABAP szakértelem;
  • Kiterjedt szakértelem ABAP fejlesztésben (BAPI, Dialógus-programozás, Workflow);
  • A SapScript, AdobeForms és Smartforms tervezési technológiák mély ismerete
  • A SAP HR környezet mély ismerete (modellek, ciklusok, táblák) főként SAP HR fizetési
  • jegyzék, időgazdálkodás vagy személyzet-gazdálkodás és szervezeti menedzsment;
  • Folyékony angol nyelvtudás;
  • Jó elemzőkészség;
  • Csapatmunkára való hajlam.

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag;
  • Modern, ergonómikus munkakörnyezet;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Nemzetközi munkakörnyezet és karrierlehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése -mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvntartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória -