www.cvonline.hu

Sales/retail recruiter

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.08.06.
Jelentkezési határidő: 2016.08.19.
Hirdetés azonosító: 1047696
lejárt

Tapasztalt recruitert keresünk a Hays budapesti irodájába sales/telesales/retail pozíciók betöltésére, a Hays Response csapatába, munkaerő-közvetítési és-kölcsönzési területre.
A csapatunk bővül, emiatt olyan elhivatott és tapasztalattal rendelkező jelentkezőket várunk, akik ügynökségi oldalon szeretnék folytatni a karrierüket, de a toborzási feladatokon túl érdeklődnek az értékesítés, a munkajog és a bérszámfejtési területek iránt is és szeretnének átfogó képet kapni több szakterületről is.
A Hays elméleti és gyakorlati tréningeket, átlagon felüli fizetést és jutalék rendszert, kiszámítható fejlődési és előrelépési lehetőséget, akár nemzetközi karrier lehetőséget és egy dinamikus, összetartó csapatot ajánl a jelentkező recruiternek.

Legfontosabb feladatok a recruiter számára:

  • Jelöltek felkutatása külső és belső adatbázisokban
  • Fejvadászat a szakmai tréning alapján
  • Pályázók előszűrése és az információk rögzítése a vállalati rendszerben
  • Új ügyfelek megkeresése, találkozók lebonyolítása, ajánlatadás és szerződéskötés
  • A kölcsönzött munkavállalókhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése, felügyelete
  • Munkavállalói szerződések és kimutatások előkészítése és összesítése
  • Középtávon új tanácsadók betanítása, csapatépítés

 Legfontosabb elvárások a jelentkező recruiterrel szemben:

  • Legalább 1 év tapasztalat toborzási, kölcsönzési, HR, retail vagy értékesítési területen
  • Középfokú angol nyelvtudás, további idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző képesség, precíz munkavégzés, kreatív és proaktív gondolkodás
  • Erős anyagi motiváció, vállalkozói szemlélet

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és szeretne egy új, rohamosan bővülő csapat része lenni, melyben hosszú távú, kiszámítható karriert építhet, jelentkezzen a Link megjelenítése weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest