www.cvonline.hu

Sales/Reservation Asszisztens

  • A hirdetés 526 napja lejárt

Boutique Hotel Budapest****

keresi dinamikus, proaktív, értékesítés-orientált munkatársát

munkakörbe

Feladatok:

  • Szobafoglalási/értékesítési tevékenységhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Ajánlatok készítése és nyomon követése.
  • Szobafoglalások felvétele, rögzítése, és visszaigazolása.
  • Kapcsolattartás a szálloda partnereivel.
  • Online partnerfelületek karbantartása.
  • Árkalkulációk

Minimum elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség (idegenforgalom/szálloda/vendéglátás)
  • Magabiztos, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Alapvető szállodai gazdaságtan ismeretek (árbevétel, adók, jutalékok, stb. ismerete és ezek számításai)
  • Szállodai gazdálkodással kapcsolatos mutatószámok ismerete és ezek számításai.
  • Alapvető szálláshely-piaci ismeretek

Előny:

  • Tárgyalóképes német/francia/olasz nyelvtudás

E-mailben várjuk magyar nyelvű fényképes önéletrajzát motivációs levéllel és a fizetés igény megjelölésével. A tárgy mezőbe feltétlenül írja be a „Sales Asszisztens” megnevezést, illetve a saját nevét.

A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol