www.cvonline.hu

Sales/Marketing Gyakornok

  • A hirdetés 957 napja lejárt

Magyarország legsikeresebb külföldi állásközvetítő irodája, az Euwork Kft. budapesti irodájába keres heti 20-40 órában

Sales / Marketing Gyakornok

munkatársat keres.

A marketing gyakornok munkája során nemzetközi környezetben fejlesztheti a már meglévő kommunikációs és kereskedelmi készségeit. Emellett munkája során további nemzetközi üzleti és HR ismeretekre is szert tehet.

Az állás szakmai gyakorlatnak beszámítható.

Feltételek:

  • folyamatban lévő marketing, vagy marketinggel, sales-szel kapcsolatos tanulmányok
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (felsőfokú angoltudás előny)
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • magasfokú precizitás
  • kreatív, önálló munkavégzésre való készség

Feladatok:

  • hirdetések kezelése, megfogalmazása
  • a cég álláshirdetéseinek hatékonyságának növelése
  • Lehetséges külföldi partnerek felkutatása
  • kapcsolattartás a hirdető portálokkal
  • weblap tartalmi fejlesztése
  • szociális média kezelése

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail cmen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol