www.cvonline.hu

Sales/Marketing Gyakornok

  • A hirdetés 979 napja lejárt
SALES/MARKETING GYAKORNOK

Magyarország legsikeresebb külföldi állásközvetítő irodája, az Euwork Kft. budapesti irodájába keres heti 20-40 órában SALES/MARKETING gyakornokot.
További információk:
A marketing gyakornok munkája során nemzetközi környezetben fejlesztheti a már meglévő kommunikációs és kereskedelmi készségeit. Emellett munkája során további nemzetközi üzleti és HR ismeretekre is szert tehet.
( Az állás szakmai gyakorlatnak beszámítható.)

Feltételek:
- folyamatban lévő marketing, vagy marketinggel, sales-szel kapcsolatos tanulmányok
- legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás (felsőfokú angoltudás előny)
- kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- magasfokú precizitás
- kreatív, önálló munkavégzésre való készség

Feladatok:
- hirdetések kezelése, megfogalmazása
- a cég álláshirdetéseinek hatékonyságának növelése
- Lehetséges külföldi partnerek felkutatása
- kapcsolattartás a hirdető portálokkal
- weblap tartalmi fejlesztése
- szociális média kezelése

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen.

Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Borsod-Abaúj-Zemplén
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő