www.cvonline.hu

Sales/Marketing asszisztens

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Cégünk egy lendületesen fejlődő vállalat csehországi központtal. Portfóliónk alapját a minőségi szeszek, importált borok és sörök képezik. Csapatunkba keresünk:

munkatársat

Feladatok:

  • marketing aktivitások tervezése, végre hajtása
  • sales csapat támogatása
  • ügyvezető támogatása (adminisztráció)

Elvárások:

  • min. középfokú végzettség
  • angol vagy német nyelvtudás, aktív, társalgási szintű ismerete (interjún teszteljük)
  • 0,5-1 éves munkatapasztalat sales support vagy marketing vonalon

Amit kínálunk:

  • Kezdetben akár 4-6 órás részmunkaidős munkaviszonyt
  • Versenyképes jövedelem+juttatások

Szakmai gyakorlattal rendelkező pályakezdő fiatalok vagy GYED/GYES-ről visszatérni kívánók jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük juttassa el önéletrajzát bérigénye megjelölésével a következő email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol