www.cvonline.hu

Salesforce vezető fejlesztő

  • A hirdetés 772 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, az Accenture budapesti csapatába keres munkatársat

SALESFORCE VEZETŐ FEJLESZTŐ

pozícióba.

Feladatok:

• Junior és kezdő fejlesztőkből álló csapat betanítása, mentorálása, vezetése.
• A csapattal részvétel nemzetközi fejlesztési projektekben.
• Force.com platformra épülő üzleti alkalmazások tervezése, fejlesztése, tesztelése, dokumentálása.
• Új technológiák tesztelése, értékelése az Accenture és Salesforce.com stratégia partnerségének keretein belül.

Elvárások:

• 3+ év fejlesztői tapasztalat
• Ebből legalább 2 releváns területen szerzett
• APEX és Visual force fejlesztői szintű ismerete
• SOQL ismeret
• Folyékony angol nyelvtudás

Előnyös ismeretek:

• Az alábbi technológiák közül minél többnek az ismerete: Java, C#, CSS, HTML, Javascript (JQuery, ExtJS)
• Salesforce vagy más CRM tanácsadói tapasztalat
• Agilis fejlesztési módszertanok ismerete

Amit ajánlunk:

• Versenyképes juttatási csomag,
• Barátságos, kommunikatív, nyitott gondolkodású környezet,
• Kimagasló munkahelyi körülmények,
• Előrelépési lehetőségek, szakmai tréningek,
• Innovatív technológiák.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol