www.cvonline.hu

Sales Team Leader / Értékesítési csoportvezető

  • A hirdetés 281 napja lejárt

A Russmedia Digital Kft. dinamikusan fejlődő saját üzletágába, a Cvonline.hu állásportálhoz keresünk

munkatársat.

Ha van tapasztalatod szolgáltatás értékesítésben,
Ha érdekel a HR terület,
Ha dolgoztál már vezetőként,
De nem riadsz meg az aktív értékesítéstől sem,
Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Feladataid:

  • Egy közel 10 fős Account Manager csapat irányítása, koordinálása, motiválása
  • Meghatározott csoport targetek teljesítése
  • Tervezésben, targetek kialakításában való közreműködés
  • Riportolás a management felé
  • Saját egyéni tervek teljesítése
  • Új ügyfelek akvirálása, meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok és szerződések előkészítése és megkötése
  • Fejlesztési javaslatok hatékonyság növelésre

Elvárások:

  • Minimum 5 év értékesítési területen szerzett tapasztalat (minimum 1 év vezetői)
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban (teszteljük)
  • Felsőfokú végzettség
  • Felelősségvállalás
  • Felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • Határozott, proaktív, sikerorientált, dinamikus személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • CRM és VCC rendszerek ismerete

Előny lehet:

  • Munkaerőpiac ismerete

Amit adunk:

  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes jövedelem + bónusz
  • Fiatal, energikus, összetartó csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség
  • Ötletek megvalósításának lehetősége
  • Professzionális munkahelyi légkör

Munkavégzés:
Budapest XIII. kerületében

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen lennél a csapatunk tagja, jelentkezz hozzánk fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzoddal!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol