www.cvonline.hu

Sales támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.05.28.
Hirdetés azonosító: 1124571
lejárt

Partnercégünk munkaerő-közvetítéssel foglalkozik elsősorban műszaki és informatikai területre. Jelenleg a sales csapatba keresünk gyakornok diákot.

Amit érdemes tudnod a vállalatról:
  • Kutya- és biciklibarát munkahely
  • Fiatalos, jókedvű, összetartó csapat
  • Gyümölcsnap minden kedden
  • Kellemes, modern munkahelyi környezet

Ha fontos, hogy milyen cégnél dolgozol, itt a helyed!

Feladatok:

  • Potenciális partnercégek felkutatása (a cég szolgáltatásainak ismertetése)
  • Hideghívások lebonyolítása (angol nyelven is)
  • Találkozók egyeztetése
  • Tender anyagok, ajánlatok összehasonlításában való részvétel

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Hideghívások lebonyolításában vagy pre-sales-ben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél-orientáltság
  • Hosszútávú munkavállalás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 25-40 óra vállalása elvárt rugalmas beosztásban.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Tapasztalatszerzési lehetőség
  • Bérezés megegyezés szerint

Amennyiben a hirdetés felkeltette a figyelmed és minden elvárásnak megfelelsz, tölsd fel önéletrajzod a honlapunkra egy egyszerű Link megjelenítéset követően.