www.cvonline.hu

Sales támogató gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 1099117
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk Sales támogató gyakornok a direkt értékesítési osztályra.

Gyakornokként a nyomdaipari értékesítési osztály munkáját támogatnád az értékesítéshez kapcsolódó feladatokban. A cégnél megismerheted a kereskedelem csínját-bínját, kipróbálhatod magad igazi tárgyalási szituációkban, és támogatják a műszaki affinitásaidat, hiszen napi munkád során megismerkedhetsz a gépekkel és a műszaki megoldásokkal.

Feladatok:

  • Az értékesítő kollégától kapott információk alapján ügyfél ajánlatok, szerződések készítése
  • Értékesítési tárgyalásokon való részvétel, tárgyalások önálló lebonyolítása
  • Nyomdaipari ügyfelekkel történő kapcsolattartás, egyeztetés szóban és írásban
  • Támogatás nyújtása rendezvények lebonyolításában, ügyfelek meghívása
  • Az értékesítők napi munkájának támogatása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20 órában (napi átlag 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (gazdasági vagy műszaki terület előny)
  • Kiváló kommunikációs készségek, csapatszellem
  • Nyitott, talpraesett és pozitív személyiség
  • MS Office magabiztos haszánálata
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Adminisztrációs területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 963 Ft / óra gyakornoki fizetés
  • Hosszú távú lehetőség karrierépítésre
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.