www.cvonline.hu

Sales Support Specialista (Angol és német /olasz /spanyol)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.09.09.
Jelentkezési határidő: 2016.09.17.
Hirdetés azonosító: 982685
lejárt

Sales Support Specialist pozíció betöltésére keresünk aktív középfokú angol és német/ olasz /spanyol nyelvismerettel rendelkező jelölteket multinacionális hátterű partnerünk budapesti irodaházába.
Partnerünk a szórakoztató elektronikai termékek piacán vezető szerepet tölt be. Megnövekedett igények támogatására keres hosszú távra, csapatbővítés szempontjából, értékesítést támogató specialistát.
Megbízónk versenyképes fizetésen felül modern munkakörnyezetet, karrierpályát, támogató vezetőséget és egyéb béren kívüli juttatásokat kínál a jelentkezők számára.

A Sales Support specialista legfontosabb feladatai:

• Európai piac üzletkötőinek támogatása
• Megrendelői aktivitások kezelése, valamint koordinálása
• Vevőkkel és megrendelőkkel való napi szintű kapcsolattartás
• Határidőre történő szállítások felügyelete
• Elemzések és kimutatások készítése SAP rendszer segítségével

Legfontosabb elvárások az Sales support specialistával szemben:

• Hasonló munkakörben, esetleg ügyfélszolgálatban/ logisztikai beszerzésben szerzett tapasztalat
• Legalább aktív középfokú angol és német/ olasz/ spanyol nyelvismeret
• Magabiztos Excel tudás
• Precíz, analitikus gondolkodás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.