www.cvonline.hu

Sales Support Specialist

  • A hirdetés 222 napja lejárt

Értékesítési vénával és jó angol vagy német nyelvtudással rendelkezel?

Szeretsz emberekkel kommunikálni?

Szeretnéd egy nemzetközi, innovatív humán tanácsadó cégnél megvetni a lábad, továbbá fejlődni és tapasztalatot szerezni az értékesítés területén?

Van már esetleg tapasztalatod szolgáltatások értékesítésében?

Amennyiben a válaszaid nagyrészre „IGEN” , akkor nálunk a helyed, jelentkezz mielőbb!

A sikeres pályázó főbb feladatai:

  • A vezetés értékesítési tevékenységének támogatása.
  • Potenciális és meglévő ügyfelek telefonos és online megkeresése.
  • A vállalat humán szolgáltatásainak értékesítése.
  • Rendszeres kapcsolattartás az ügyfelekkel magyar és idegen nyelven.

Elvárásaink az ideális jelölttől:

  • Nem várunk el diplomát, szívesen látunk érettségivel rendelkező, DE ANGOLUL VAGY NÉMETÜL JÓL KOMMUNIKÁLÓ munkatársat.
  • A legfőbb feltétel a nyelvtudáson kívül, a rátermettség az értékesítésre és a szorgalom. Talpraesett fiatalokat keresünk.

Miért mi?

  • Nem állunk az egyéni fejlődésed útjában.
  • Tagja lehetsz egy fiatalos, nemzetközi csapatnak.
  • Rendszeres szakmai tanácsot és konzultációt biztosítunk.
  • Korrekt alapbért és kimagasló ösztönzési csomagot kínálunk.
  • Kiváló munkakörülmények várnak megfelelő infrastruktúrával.
  • Lehetőséged van részmunkaidőben is dolgozni a tanulmányaid mellett vagy egyéb okból.

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fentiekben magadra ismertél, küldd el a fényképes magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő